Viktoria Skin Clinic

GABINET KOSMETOLOGII MEDYCZNEJ

SKIN CLINIC VIKTORIA

to nowoczesna klinika skóry oferująca zabiegi z zakresu kosmetologii medycznej, pielęgnacyjnej oraz upiększającej.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę kosmetologów, dlatego w Skin Clinic Viktoria możesz liczyć na fachowe doradztwo i opiekę ekspertów. W naszym gabinecie pracują osoby z wyższym wykształceniem i tytułem kosmetologa.

Wiedza kosmetologów, połączona z najwyższej jakości kosmeceutykami światowych firm kosmetycznych, gwarantuje Ci najwyższą jakość usług. Zabiegi wykonywane są wyłącznie urządzeniami posiadającymi certyfikaty medyczne, a czystość i sterylność są naszą wizytówką.

Zapewnimy Ci bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.

Gabinet Victoria Rumin Jelenia Góra


Viktoria Rumin – mgr kosmetologii

Tytuł magistra kosmetologii uzyskała na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, broniąc pracę magisterską pt. „Kosmetyki zawierające witaminę C”. Swoja wiedzę wykorzystuje w nowoczesnych zabiegach anti-aging z zakresu kosmetologii medycznej. Opracowuje szczegółowe programy terapeutyczne, aby osiągać jak najlepsze efekty wykonywanych zabiegów. Wyczucie piękna i perfekcjonizm okazały się pomocne podczas wykonywania makijażu permanentnego. Jest zwolenniczką naturalnego wyglądu, dlatego będzie namawiać Cię do delikatnego poprawiania swojej urody.

 

Agnieszka Waloszczyk – kosmetolog

Ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Szczecinie z dodatkową specjalizacja z zakresu podologii. W kręgu jej zainteresowań szczególne miejsce zajmują peelingi chemiczne, które podczas zabiegów dobiera indywidualnie do danego problemu skóry. Specjalizuje się zarówno w delikatnych peelingach chemicznych, które poprawią ogólną kondycję Twojej skóry jak i w peelingach medycznych, którymi walczy z zaawansowanymi problemami. Nowoczesną kosmetologię łączy z prozdrowotnym podejściem, czego owocem jest zamiłowanie do masażu. W swojej pracy stara się odnaleźć złoty środek między efektywnością, a doznaniami sensualnymi.