Terapia nadmiernego wypadania włosów, łysienia

MesoTherm

jest najnowszą, ekskluzywną, niezwykle zaawansowaną technologicznie metodą odnowy skóry. Zabieg z powodzeniem leczy szereg zmian i zaburzeń na skórze twarzy i ciała. Stosuje się go także w terapiach trychologicznych skóry głowy, przeciw wypadaniu włosów oraz dla wzmocnienia i poprawy ich kondycji.

W przypadku skóry głowy zabieg rozpoczyna kawitacja, która dogłębnie oczyszcza mieszki włosowe z zalegającego łoju, ponadto pobudza ukrwienie skóry. Następnie wykorzystywany jest wysokiej mocy laser biostymulacyjny, który pobudza procesy regeneracji komórek. Monopolarna fala radiowa połączona z mikronakłuwaniem stymuluje odnowę tkankową, a elektroporacja dostarcza niezbędnych substancji odżywczych do prawidłowego wzrostu włosa.
 

Mezoterapia igłowa skóry głowy

to jedna z najskuteczniejszych metod dostarczania skórze głowy niezbędnych składników aktywnych. Polecana jest zarówno osobom, które chcą wzmocnić włosy, ale również tym, które zmagają się z nadmiernym wypadaniem włosów czy łysieniem.

Wprowadzanie preparatu do skóry zapewnia dostarczenie składników odżywczych tam, gdzie mają działać szybko i skutecznie. Odpowiednie koktajle witamin, minerałów i innych składników pobudzają mikrokrążenie i stymulują procesy regeneracji komórek włosa.

 

mesohyal meso-hair power Mesoestetic

PIĘKNO I SIŁA WŁOSÓW

NCTC 109 + BIOTYNA

cena zabiegu 300zł

cena 3 zabiegów 900zł 750zł

cena 6 zabiegów 1800zł 1500z